Nemokamas pristatymas perkant už 100 Eur ir daugiau.

Privatumo politika

Privatumo politika

Šios taisyklės yra skirtos interneto svetainei www.zemelapiaiantdrobes.lt, joms taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Informacijos pateikimas registracijos formoje prilyginamas sutikimui tvarkyti asmeninius duomenis remiantis šiomis Taisyklėmis.

 

Registracija. Naudotis elektronine parduotuve gali visi veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus; nepilnamečiai nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu ir/ar stipendija; visų nurodytų asmenų įgalioti atstovai. Registracijos formoje pateikiama tik pilna, teisinga ir atnaujinta informacija apie save (vardas, pavardė, el. pašto adresas, gyvenamosios vietos adresas, pristatymo adresas (kai prekes norite gauti kitu adresu), telefono numeris, mokėjimo informacija, įmonės pavadinimas (jei pristatymas į darbovietę)). Pateikus netikslius ar klaidinančius duomenis, gali būti apribotos galimybės naudotis e. parduotuve arba panaikinta registracija.

 

Kliento teisės: žinoti (būti informuotam) apie savo asmeninių duomenų tvarkymą; gauti informaciją apie tai, iš kokių šaltinių, kokie asmeniniai duomenys surinkti, kokiu tikslu yra tvarkomi, kokiems gavėjams teikiami ir/ar buvo teikti bent per paskutinius vienerius metus; reikalauti ištaisyti, sunaikinti arba sustabdyti (išskyrus saugojimą) savo asmeninius duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų; taip pat nesutikti, kad jie būtų tvarkomi.

 

Privatumas. MB IMPRIMERA tvarko ir saugo asmeninius duomenis, įgyvendindama teisės aktų numatytas organizacines ir technines duomenų saugumo priemones. Kontaktinė informacija neteikiama tretiesiems asmenims, išskyrus įstatymų nustatytais atvejais ir tvarka. Duomenys gali būti perduodami su užsakymo tinkamu įvykdymu susijusiems paslaugų tiekėjams. Neasmeninė informacija gali būti naudojama renkant statistinius duomenis.

 

Taisyklių keitimas. Taisyklės gali būti visiškai arba iš dalies pakeistos apie tai pranešant interneto svetainėje www.zemelapiaiantdrobes.lt. Tokiu atveju tolesnis naudojimasis el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis laikomas sutikimu su naujomis Taisyklėmis.

 

Visi nesutarimai dėl Taisyklių laikymosi yra sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

 

Slapukai. Siekiant užtikrinti optimalų interneto svetainės veikimą, www.zemelapiaiantdrobes.lt yra naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos čia.

 

Draudžiama kopijuoti ir skelbti interneto svetainėje www.zemelapiaiantdrobes.lt pateikiamą informaciją be raštiško MB „Imprimera“ sutikimo.

 

 

Pirkimas ir garantijos

 

1. Registracija.

 

Prisiregistravę pirkėjai gali rasti ir redaguoti savo paskyros informaciją kitų apsipirkimų metu, peržiūrėti, kartoti bei tęsti pirkimą(-us) bet kada vėliau. Taip pat jiems suteikiama galimybė savarankiškai atsispausdinti sąskaitą faktūrą.

– Pasirinktos prekės sudedamos „į krepšelį“. Tai padaryti galima tiesiogiai produktų kataloge, pelyte užslinkus ant produkto nuotraukos ir paspaudus nuorodą “Į KREPŠELĮ” (tokiu atveju nebūsite tiesiogiai perkeliamas į krepšelio puslapį) arba produkto puslapyje paspaudus mygtuką “Į KREPŠELĮ” (tokiu atveju sistema automatiškai peradresuos jus į krepšelio puslapį).

– Krepšelio skiltyje galima įvesti nuolaidos kodą, jei tokį turite, taip pat pasirinkti prekės atsiėmimo būdą. Panaudoję nuolaidos kodą arba pasirinkę prekės atsiėmimo būdą, jei jis yra mokamas, galite spausti mygtuką “ATNAUJINTI KREPŠELĮ” ir bus perskaičiuota bendra užsakymo su nuolaida/pristaymu suma. Toliau spaudžiamas mygtukas “TĘSTI ATSISKAITYMĄ”.

– Apmokėjimo skiltyje galima įvesti arba redaguoti savo duomenis. Skiltyje “Mokėtojo adresas” laukelius, pažymėtus *, būtina užpildyti, kiti laukeliai pildomi pasirinktinai. Skiltis “Pristatymo adresas” pildoma tuo atveju, jei nesutampa su “Mokėtojo adresu”. Į šią skiltį duomenys automatiškai perkeliami iš skilties “Mokėtojo adresas”. Skiltis “Atnaujinti duomenis ir apmokėti” skirta apmokėjimui patvirtinti.

– Pasirinkite jums patogiausią apmokėjimo būdą: tiesioginį apmokėjimą per elektroninę bankininkystę ar bankinį pavedimą į sąskaitą, naudojantis Paysera sistema.

– Prieš apmokėjimą, būtina pažymėti, jog perskaitėte ir sutinkate su pirkimo sąlygomis ir taisyklėmis. -Spauskite “APMOKĖTI” ir sekite tolimesnius veiksmus.

– Po sėkmingo apmokėjimo, į nurodytą el. pašto adresą, gausite patvirtinimo laišką.

 

2. Pristatymas ir atsiėmimas.

 

• Prekių atsiėmimas pristačius kurjeriui (užsisakius prekių už 39 Eur ir daugiau – nemokamai, kitais atvejais – 2 Eur). Pristatymas per 1-4 darbo dienas.

• Vilniuje, perkant už 30 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas. Pristatymas per 1-4 darbo dienas.

• Savarankiškas ir nemokamas prekių atsiėmimas mūsų ofise Vilniuje, adresu V. Maciulevičiaus g. 51 iš anksto suderinus laiką

 

4. Atsiskaitymo būdai.

 

Banko pavedimu per PAYSERA arba el.bankininkystę. Mokėjimo paskirtyje svarbu nurodyti užsakymo numerį.

 

5. Grąžinimas ir atlyginimas.

 

Jei užsakymas pristatomas vėliau nei po sutartas prekės pristatymo laikas, kompensuojama 30% sekančio siuntinio vertės.

Siuntinyje radus sugadintą prekę, nemokamai ištaisomas prekės brokas. Reikalinga aiški prekės nuotrauka.

Svarbu: taikoma pranešus per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo.

Kokybiškos (galiojančios ir nepažeistos) kosmetikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Vaizdas
  • SKU
  • Įvertinimas
  • Kaina
  • Atsargos
  • apibūdinimas
  • Svoris
  • Matmenys
  • Papildoma informacija
  • Į krepšelį
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0