Nemokamas pristatymas perkant už 100 Eur ir daugiau.

Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas ir grąžinimas

 

NEMOKAMAS ŽEMĖLAPIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE
perkant už 100 Eur ir daugiau.

 

Žemėlapių pristatymo terminas priklauso nuo pasirinkto formato. Pristatome per 1-3 darbo dienas arba 5-6 darbo dienas. Žemėlapius siunčiame siuntų tarnybomis, tad kurjeris pristatys žemėlapį jums tiesiai į rankas. Naudojame DPD kurjerių paslaugas Lietuvoje. Jei jums reikalingas žemėlapis greičiau, susisiekite su mumis info@zemelapiaiantdrobes.lt arba 8 61363048 ir informuosime ar turime tam galimybę (dažnai turime iš anskto pagamintų žemėlapių).

 

ŽEMĖLAPIŲ PRISTATYMO TERMINĄ matysite pasirinkę žemėlapio dydį ir smeigtukų spalvą.

 

Pristatymas nemokamas. Nesvarbu, kokiame Lietuvos miestelyje gyvenate.

 

Perdavus žemėlapį su smeigtukais kurjeriui, mes Jus informuosime el.paštu, nurodydami siuntos sekimo numerį. Galėsite stebėti ir matyti, kaip ir kada Jus pasieks siuntinys.

 

Prieš pristatant žemėlapį, su Jumis susisieks kurjeris telefono numeriu, kurį nurodysite pirkimo procese. Priimant siuntinį, labai svarbu, jog pirmiau apžiūrėtumėte pakuotę, ar ji nėra pažeista. Tik įsitikinus, jog pakuotė nėra sugadinta (pvz., nėra permirkursi, perdurta ar pan.) – pasirašykite, jog siunta priimta sėkmingai.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][vc_separator type=”normal” color=”#efefef”][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=”” padding_top=”50″ padding_bottom=”50″][vc_column][vc_column_text]

ŽEMĖLAPIŲ PRISTATYMAS UŽSIENYJE

 

Žemėlapius pristatome visame Pasaulyje.

 

Pristatymo terminas priklauso nuo pasirinktos šalies ir žemėlapio dydžio.

 

Žemėlapius siunčiame siuntų tarnybomis, tad kurjeris žemėlapį pristatys jums tiesiai į rankas. Naudojame TNT, Fedex, DPD paslaugas užsienyje.

 

Siuntimo išlaidas apskaičiuojame konkrečiai šaliai (maždaug nuo 20 eur iki 180 eur). Norėdami sužinoti, koks tarifas į Jūsų pasirinktą kraštą – pasirinkite norimą žemėlapį ir krepšelyje ar apmokėjime pasirinkite valstybę, į kurią reikia pristatyti. Arba galite susisiekite su mumis info@zemelapiaiantdrobes.lt ir nurodysime siuntų tarnybų taikomus tarifus.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][vc_separator type=”normal” color=”#efefef”][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=”” padding_bottom=”70″][vc_column][vc_column_text]

ŽEMĖLAPIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

 

Mes suprantame, kad kartais internete įsigytas darbas gali nebepatikti. Todėl visus įsigytus žemėlapius galite grąžinti arba pakeisti per 30 kalendorinių dienų.

 

Grąžinami žemėlapiai turi pasiekti www.zemelapiaiantdrobes.lt per 30 dienų nuo datos, kai prekė buvo pristatyta gavėjui.

 

Grąžinamo žemėlapio pristatymu rūpinasi klientas, kuris yra atsakingas, jog grąžinamas žemėlapis ir smeigtukai bus saugiai įpakuoti ir nepažeisti. Tuo pačiu, pats žemėlapis nebus pažeistas, susmaigstytas ar turės kokias nors kitas devėjimo, naudojimo žymes.

 

Jei žemėlapį grąžinate su smeigtukais, tai atkreipkite dėmesį, kad pakuojant smeigtukai įkristų į nugarinę žemėlapio pusę (ten, kur kabinasi žemėlapis). Žinoma, jei pakuojate žemėlapį į tą pačią dėžę, kaip ir mes Jums atsiuntėme. Galite pakuoti ir kitaip, tik svarbiausia, kad žemėlapis saugiai, nepažeistas pasiektų mus. Jei smeigtukų nenorite keisti – grąžinkite žemėlapį be smeigtukų.

 

Pinigai už pirktą žemėlapį bus grąžinti per 2 darbo dienas, skaičiuojant nuo grąžintos prekės gavimo laiko.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Vaizdas
  • SKU
  • Įvertinimas
  • Kaina
  • Atsargos
  • apibūdinimas
  • Svoris
  • Matmenys
  • Papildoma informacija
  • Į krepšelį
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0