Nemokamas pristatymas perkant už 100 Eur ir daugiau.

Mediniai Žemėlapiai

Mediniai Žemėlapiai

PRIEDAI

MEDINIAI PASAULIO ŽEMĖLAPIAI

Mediniai žemėlapiai – tai naujoviška, įdomi ir stilinga namų ar biuro sienų dekoracija, leidžianti pasinerti į pasaulio platybes, pažymėti jau apkeliautas vietoves ar tiesiog susiplanuoti naujus nuotykius!
Klientai sako, jog nėra sunku patiems pasikabinti ant sienos mūsų medinį žemėlapį! Širdis džiūgauja, nes instrukcijas stengiamės perduoti aiškias ir išsamias. Tačiau, jei nenorite rizikuoti klijuojant medinį žemėlapį ant sienos patys – visada galime pasiūlyti savo paslaugas ir tai padaryti už Jus.

Stilingi ir kokybiški žemėlapiai įkvepia keliauti, atrasti naujas vietas bei patirti nuotykių.

mediniai pasaulio žemėlapiai
DIDELI MEDINIAI LIETUVOS ŽEMĖLAPIAI

DIDELIS MEDINIS LIETUVOS ŽEMĖLAPIS

Ar gali būti geresnė ir unikalesnė dovana draugams bei artimiesiems gyvenantiems užsienyje nei šie dideli mediniai Lietuvos žemėlapiai? Naudokite šį žemėlapį pažymėti aplankytoms vietoms Lietuvoje ar tiesiog papuošti savo namų ar darbo erdvę. Užsisakant šiuos medinius Lietuvos žemėlapius, turėsite progą rinktis iš trijų galimų dydžių. Be to, siūlome savo klientams ir skirtingus šių žemėlapių variantus – kad patenkintų kuo daugiau Jūsų lūkesčių ir interjero sumanymų! Galimybė pasirinkti Lietuvos žemėlapį tuščią be graviravimo, su išgraviruotomis sienomis tarp apskričių/ regionų arba išgraviruotas apskričių/ regionių sienas kartu su miestų pavadinimais.

MEDINIS 3D VILNIAUS MIESTO ŽEMĖLAPIS

Šie 3D mediniai miesto žemėlapiai pagaminti iš aukštos kokybės beržo medienos, kruopščiai lazeriu išpjauti į atskirus sluoksnius ir impregnuoti. Upė užlieta mėlyna epoksidine derva – taip suteikiamas upei vandens efektas. Žemėlapis iškart paruoštas kabinimui ant sienos. Be to, šie žemėlapiai gaminami iš realaus miesto žemėlapio. Kad būtų sukurtas 3D efektas – gatvės ir upės yra išskirstomos į atskirus sluoksnius. Norint, jog medinis miesto žemėlapis atrodytų dar unikaliau ️ir įdomiau – galime upę užlieti fosforo milteliais, todėl naktį kurį laiką upė šviestų! Galimybė rinktis iš dviejų dydžių – 30×45 cm bei 40×60 cm.
mediniai 3D Vilniaus miesto žemėlapiai, MEDINIS 3D MIESTO ŽEMĖLAPIS, zemelapiaiantdrobes, fosforas8
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Vaizdas
  • SKU
  • Įvertinimas
  • Kaina
  • Atsargos
  • apibūdinimas
  • Svoris
  • Matmenys
  • Papildoma informacija
  • Į krepšelį
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0